Old Fashioned BAR / 32 знаходиться на Воздвиженці, і це розташування багато в чому співзвучне нашій філософії: old fashioned архітектура району – сучасне бачення будівель XIX сторіччя, навколо – офіси, галереї та шоу-руми. Вдень до нас приходять, аби попрацювати – тиша і смачна кава відмінно налаштовують на потрібний лад, але із заходом сонця, коли потік машин і зайнятих людей поступається місцем звукам музики і галасливим компаніям, атмосфера BAR / 32 кардинально змінюється – ніякої роботи, тільки свято.

У кожного свої інгредієнти для свята, наші – хороший коктейль, джаз і цікаві люди. BAR / 32 – єдиний Old Fashioned бар в Україні. Крім класичного, у нас представлена ​​ціла серія варіацій на тему легендарного коктейлю. З ароматом яблука і присмаком кленового сиропу – Old Fashioned Village, міцний, як характер справжнього ірландця Old Fashioned Crystal, пряний Smoked Old Fashioned на односолодовому – 10 позицій Old Fashioned меню чекають цінителів і тих, хто хоче стати експертом з відтінків бурбона, скотча і житнього віскі. Відчути в руці тяжкість і приємну прохолоду різьбленого келиха, розпробувати солодко-гіркий смак, підняти голову і помітити, як красиво вечірні промені грають на будинках Воздвиженки. До речі, тут в наших гостей виходять відмінні фотографії.

Тепер про джаз – це ще одна невід’ємна частина «душі» BAR / 32. Джаз постійно звучить всередині бару і на відкритій терасі. А все тому, що BAR / 32 – рідна домівка нового джазового онлайн радіо ofr.fm. Як розшифровується абревіатура OFR, можна здогадатися після першого ж келиха Old Fashioned. Музику для ofr.fm ретельно підбирають експерти: Олексій Коган і Артур Ямпольський. Old Fashioned Radio не звучить в BAR / 32 тільки тоді, коли джаз грають наживо. З осені 2016 року ми запускаємо програму джазових концертів, аби не пропустити жоден, підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.

Крім світського життя, BAR / 32 живе життям інтелектуальним: прямо з бару ви потрапляєте в арт-простір Vozdvizhenka Artshouse, де проходять виставки сучасного мистецтва, зустрічі з художниками, лекції про кіно і музичні концерти. Іноді наші бармени відкривають секрети професії гостям з категорії близьких друзів: з барной стійки легко спостерігати за приготуванням складних алкогольних композицій, але можна спробувати і самому змішати собі коктейль під керівництвом нашого шеф-бармена Юрія Мельниченка. Для цього шукайте на нашому сайті категорію «індивідуальні майстер-класи» в розділі «магазин».

Сутність BAR / 32 не описати, секрет в невловимій, авторській атмосфері. Вона – результат роботи команди, яка щиро любить своє рідне «місце сили» на Воздвиженці і хоче цією силою ділитися. Приходьте до нас в гості, і нехай за знайомством слідують довгі та міцні стосунки між нашими улюбленими гостями і улюбленими нашими гостями напоями, музикою, виставками та усім, що може запропонувати BAR / 32.

Квитки Меню